Deze glazen afsluitbare sierfles van 2 liter inhoud met kraantje staat op een glazen onderstel waarin een andere bokaal met tachyon vitalisatie-mengsel.
De bokaal is nog extra gevuld met 3 verschillende filter middelen, 6 vitaliseer stappen en 3 mineralisaties.
Filtering:
- zakje getachyoniseerde actieve kool van kokos opgehangen met nylondraad aan spiraal met edelsteentje voor eenvoudige vervanging (navullingen optioneel); best om de 2 weken te vervangen
- 100 gram getachyoniseerd shungite (te vervangen door 25 gram Edel shungite voor meerprijs)
- 50 gram clinoptiloliet zeoliet
Vitalisatie:
- 25 gram Elite shungite
- 200 gram AAA kleine getachyoniseerde mini- edelsteentjes (bergkristal, rozekwarts, amethist, rode jaspis)
- 25 getachyoniseerde EM (Effectieve Microrganismen) cilinders
- 7 getachyoniseerde grote ruwe vitalisatie edelstenen (bergkristal, rozekwarts, aventurijn, amethist, magnesiet, rode jaspis, sodaliet)
- glazen buisje met 3 magneetjes van 25mm lengte en 4mm doormeter, kleine bergkristal spitsjes en een Möbius spoeltje.
- Zilverstaafje (99,99%) van 5 cm lengte en 2 mm doormeter om het water langer bacterievrij te houden
Mineralisatie:
- 25 gram natuurlijk Aragoniet koraal voor calcium
- 25 gram magnesium oxide keramische balletjes
- 100 gram grof Himalaya zout voor toevoeging (best 2 à 4 korrels per liter)
De actieve kool, de shungite en het zeoliet gaat, naast geuren, ook de meeste giftige stoffen opnemen zoals chloor, ijzer, kalk enzoverder.
Wat doet een watervitalisator?
Vitalisatoren zijn bedoeld om kraanwater op een energetisch niveau te brengen zodat ze energie aan het lichaam geven en niet eraan onttrekken. Het wordt meestal bepaald in een Bovis waarde tussen 0 en 30.000. Onder de 6500 onttrekt het energie en is dus ongezond. Kraanwater heeft gemiddeld een waarde tussen 2000 en 4000 Bovis. Door het water te vitaliseren kan men waardes bekomen tussen 10.000 en 20.000 Bovis.
Magneten hebben een sterke vitaliserende werking en worden bij dit systeem nog versterkt door de edelstenen en het Möbius spoeltje.
Magnesium Oxide Ballen of Prill Parels geven bio opneembare magnesium mineralen af, een zachtere meer aangename smaak en verhogen ook de pH van het water. Het wordt geproduceerd van natuurlijk Magnesiet dat in diepere grondlagen wordt gevormd. Door het eerst te malen, te mengen met gemalen bergkristal , gecontroleerd te verhitten en koelen worden keramische balletjes geproduceerd in het verre infrarood gebied (FIR) zoals een plantenstructuur.
Magnesium Ballen zijn vooral geschikt voor degenen die weten dat we meer water moeten drinken, maar veel moeite hebben voldoende te drinken. Het maakt het water lekkerder en de hydraterende werking zorgt ervoor dat u veel meer water kunt drinken. De meeste mensen hebben een tekort aan magnesium en hierdoor is het, naast ‘goede’ calcium ( zoals het Aragoniet koraal) en ‘goede’ zouten (Himalayazout) een bijna noodzakelijke aanvulling op onze voeding. De balletjes gaan meer dan een jaar mee en ontbinden bijna niet.
Foto magneet buisje en magnesium balletjes:
Hoewel de medische 'wetenschap' ons probeert wijs te maken dat we teveel zout consumeren, blijken veel mensen een tekort aan 'goede' zouten te hebben en daardoor te weinig natrium zodat de natrium-kaliumpomp van de cellen niet goed werkt en het celpotentiaal te laag is. Himalayazout geeft deze goede zouten en tevens de nodige sporenelementen. Wij adviseren om minstens 2 à 4 korrels per liter toe te voegen; dit is voldoende en geeft toch geen 'zoute' smaak.
Het sierfles is ook op bestelling verkrijgbaar in 5 liter uitvoering (meerprijs 85€).
Beschikbare opties: |
Extra optie: |
|
|